Eesti Automess – Sõidame! pakub uut infot, tegevust ja teadmisi. Toimuvad esitlused, võistlused ja koolitused ning palju muud põnevat. Messi kultuuriprogramm on mitmekesine, pakkudes rõõmu nii suurtele kui väikestele.

2021. aastal jääb automess kahjuks ära. Eesti Automess – Sõidame! toimub 2022. aastal 6. – 8. mail Tallinna Lauluväljakul.

Eesti Automessi missiooniks on anda auto- ja liiklusvaldkonna huvilistele uut ja vajalikku infot ning suurendada liikluses osalevate inimeste teadmisi turvaliseks eluks.

Igal kevadel, maikuu esimesel nädalavahetusel kutsutakse Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti autovaldkonnas vähegi tegijad on ja arengutes kaasa rääkida soovivad. Oodatud on nii autode kui muude sõidukite ja lisavarustuse müüjad ja maaletoojad, liiklusvaldkonnaga seonduvad organisatsioonid ja arvamusliidrid.

Alates 2019. aastast toimuvad Eesti Automess – Sõidame! ja Eesti Toidumess – Sööma! Tallinna Lauluväljakul samaaegselt, ühendades auto- ja toidusõprade sihtrühmad – sõidavad ja söövad kõik!

Eesti Automess on koguperesündmus. 100 000m2 suurele messialale rajatakse kõige muu hulgas ka suur mängumaa. Kokku osaleb Eesti Automessil ja Eesti Toidumessil kuni 700 eksponenti ja kahel päeval kuni 100 000 külastajat. Sissepääs on kõigile tasuta.

Asukoht ja parkimine

Messikülastajate tasulist parkimist korraldab Tallinna Lauluväljak. Külastajate parklad asuvad Lauluväljaku Mäe, Tiigi ja Mere väravates.

Korraldaja info

Eesti messid OÜ
+372 554 3000
+372 600 9900
info@eestimessid.ee