Eesti Tervisemess – Liikuma! kutsub igal sügisel septembrikuus Tallinnasse kokku kõik, kes Eesti tervisevaldkonna arengus kaasa rääkida soovivad. Oodatud on igaüks, kes peab oluliseks oma tegevust ja teenuseid tutvustada.

2021. aastal jääb tervisemess kahjuks ära. Eesti Tervisemess – Liikuma! toimub 2022. aastal 6. – 8. mail Tallinna Lauluväljakul.

Eesti Tervisemessi missiooniks on anda ülevaade Eesti tervisevaldkonna võimalustest, teenustest ja toodetest ning väärtusahelas tegutsevatest organisatsioonidest ja ettevõtjatest.

Messil osalejateks on tervisevaldkonnas tegutsevad ja teenuseid pakkuvad ettevõtted, organisatsioonid, ametid ja omavalitsused. Tervisemessi platsimess pakub uusi teadmisi tervise füüsilisest, vaimsest kui ka sotsiaalsest heaolust. Mess hõlmab endas uusi teadmisi sportimisvõimalustest ning tervise valdkonna tooteid ja teenuseid. Erinevatel lavadel toimuvad liikumisharrastuste tutvustused ja praktilised töötoad.

Messi missiooniks on suurendada Eesti rahva terviseteadlikkust. Tervisemessi patroon on Ott Kiivikas.

Messi temaatika: tervislik eluviis, erinevate vaevuste ennetamine, tasakaalustatud toitumine, vererõhu ja veresuhkru kontroll, trennid, esmaabi, Eesti terviserajad, aktiivne puhkus, vitamiinid ja toidulisandid, kehaline aktiivsus, võimlemine töökohal, kehakaal, liikumissoovitused eakatele.

Tervisemess on koguperesündmus, külastama on oodatud igaüks!

Asukoht ja parkimine

Messikülastajate tasulist parkimist korraldab Tallinna Lauluväljak. Külastajate parklad asuvad Lauluväljaku Mäe, Tiigi ja Mere väravates.

Korraldaja info

Eesti messid OÜ
+372 554 3000
+372 600 9900
info@eestimessid.ee