Eesti Toidumess – Sööma! toimub alates 2017. aastast igal aastal mai esimesel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakul.

2021. aastal jääb toidumess kahjuks ära. Eesti Toidumess – Sööma! toimub 2022. aastal 6. – 8. mail Tallinna Lauluväljakul.

Tegemist on nii erialainimeste kui koguperesündmusega, kus saab süüa, tegevust, uusi teadmisi ja heal tasemel meelelahutust, mille eesmärgiks on tutvustada üritustele tellitavaid kultuuriprogramme. On mõeldud ka lastele, kellele on rajatud suur mängumaa, mille eesmärgiks on tutvustada üritustele tellitavaid atraktsioone ja tegevusi.

Eesti Toidumess pakub uut toiduinfot, maitsvat sööki-jooki, tegevust ja teadmisi. Lisaks suurtele ja väikestele toidutootjatele, kes oma tooteid ja teenuseid tutvustavad, pakutase arvukates välirestoranides huvitavaid roogasid, toimuvad degustatsioonid ja rahvakoolitused ning palju muud põnevat.

Riigi suurima kulinaarse atraktsioonina on Eesti Toidumess huviväärsus nii eestlastele endile kui väliskülalistele. Nii nagu Eesti rahvale kohane, nauditakse kõike head ja paremat lisaks heale seltskonnale ka mõnusa muusika saatel. Messi kultuuriprogramm on mitmekesine, pakkudes rõõmu nii suurtele kui väikestele

Eesti Toidumessi missiooniks on anda meie rahvale ja Eesti külalistele ülevaade Eesti inimeste toidulaua hetkeseisust ja arengutest.

Alates 2019. aastast toimuvad Eesti Toidumess – Sööma! ja Eesti Automess – Sõidame! Tallinna Lauluväljakul samaaegselt, ühendades toidu- ja autosõprade sihtrühmad – söövad ja sõidavad kõik!

Asukoht ja parkimine

Messikülastajate tasulist parkimist korraldab Tallinna Lauluväljak. Külastajate parklad asuvad Lauluväljaku Mäe, Tiigi ja Mere väravates.

Korraldaja info

Eesti messid OÜ
+372 554 3000
+372 600 9900
info@eestimessid.ee