Hea Toidu Festival – Grillfest toimub igal aastal juunikuu teisel nädalavahetusel Pärnus, looduskaunil Vallikääru aasal. 30 000 m2 suurune festivaliplats on valmis vastu võtma kümneid tuhandeid külastajaid, sissepääs on kõigile tasuta!

Hea Toidu Festival – Grillfest 10.-11. juuni 2022

Grillfest ei ole juba ammu ainult rahvalik kogupere-grillipidu, vaid mitmekülgne ja sisukas toidufestival, kuhu on oodatud rõõmsad inimesed, kellele meeldib kaunis looduses ja heas seltskonnas huvitavat ja maitsvat toitu ning head kultuuriprogrammi nautida.

Festivaliala on jaotatud neljaks suureks teema-alaks. Eesti Toidulaadal osalevad enamasti väiketootjad ja käsitöölised. Festivali südamesse ehk tootjate ja restoranide alleele rajavad oma esindusplatsid suurtootjad ja maaletoojad, restoranid, baarid ja kohvikud. Võistluste alleel selgitatakse välja riigi parim noor grillivõistkond ja Eesti meister grillimises. Festivali suur ja uhke mängumaa sisustatakse erinevate tegevuste ja atraktsioonidega kõige väiksemate toidusõprade rõõmuks.

Toidufestivali peaesinejaks on igal aastal huvitav ja maitsev toit. Festivali kahel laval tutvustatakse uut toidukaupa, antakse üle aasta grilliauhinnad edukaimatele toodetele ja tootjatele ning esinevad suurepärased artistid igale heale maitsele. Grillfesti lõpetab võimas ilutulestik. After-Grill peod jätkuvad festivali ametlikes klubides.

Grillfest sündis 1999. aastal Haapsalus.

Asukoht ja parkimine

Pärnu kesklinnas ja ranna piirkonnas on parkimine tasuline. Laupäeval on kesklinnas parkimine tasuta.

Korraldaja info

Hea Toidu Festival – Grillfest MTÜ
info@grillfest.ee
+372 504 3000