Naudi laadamelu, mõnusaid kohvikuid ning saa osa kultuursest meelelahutusest. Kloogaranna perepaev ja laat 2022 toimub 27. augustil.

Laadale on oodatud nii suured kui väikesed, sest seal leidub tegevusi kõigile.

Perepäeva üks koostööpartnereid on Lääne-Harju vallas sündinud algatus Roheline Vald. Rohelise Valla missiooniks on luua puhas, nutikaid lahendusi kasutav, loodus- ja inimsõbralik elukeskkond nii lähemas kui kaugemas tulevikus ning koosloome kaudu arendatud ja elluviidav jätkusuutlikke valikuid viljelev omavalitsus.

Perepäeva üks juhtmõtteid on jätkusuutlik suhtumine ümbritsevasse – loodusesse, asjadesse ja ka kogukondlikusse tegutsemisse. Perepäev propageerib taaskasutust kui võimalust olla lugupidav meie üldise elukeskkonna ja looduse vastu.

Laadaplats. Eriti on oodatud kauplema Lääne-Harju vallas tegutsevad ettevõtted. Muidugi on laadale oodatud kõik kauplejad, kes tegelevad käsitöö, maitsvate söökide ja muu kvaliteetse toodangu või teenusega.

Kirbuturg. Kui sa näed, et sul seisab nurgas mõni kasutu, kuid töötav seade/kodumasin/jalgratas/rula või mõni muu tore ese, millest võib kellelegi teisele kasu olla, tule müüma meie Kirbuturule. Leiad uusi tutvusi ja ühtlasi vabastad kodus olema „laopinna“ ja sinu pealtnäha kasutu asi leiab uue elu järgmise omaniku juures.

Kultuuriprogramm. Perepäeva kultuuriosa täidavad andekad lauljad ning tantsijad Padiselt, Paldiskist ning Laulasmaalt. Saab nautida kauneid kunste ning soovi korral ka kaasa laulda. Erikülalisena annab kontserdi armastatud näitleja Piret Krumm koos talendika kitarrivõluri Peter Põderiga kavaga „Luba, ma laulan“.

Õnneloos. Loomulikult on laadal ka õnneloos, kus auhinnad on välja pannud mitmed Lääne-Harju valla ettevõtted.

Asukoht


Kloogarand, Mere põik, Kloogaranna küla, Lääne-Harju vald, 76708 Harju Maakond, Eesti

Korraldaja info

Pianoman Muusikakorraldus OÜ
+372 511 8528
kloogarannalaat@gmail.com