Luige Maaelu Näituslaat ehk Luige Laat toimub 2020. aastal 11.-13. septembril Luige Näitusteväljakul. Baltimaade suurim koduloomade, kodulindude ja kalade näitus.

Luige Maaelu Näituslaat toimub 2020. aastal erandkorras septembri teisel nädalavahetusel. Parim võimalus maaeluga tutvumiseks. Looma-, linnu-, kala- ja taimekasvatus. Talutoit kohapeal ja kaasa. Käsitöö selga, tuppa, aeda. Lilled emale!

Maaelu näituse puhul on tegemist Baltimaade suurima kodu- ja eksootiliste loomade, lindude ja mere- ning tiigikalade näitusega, mis annab suurepärase võimaluse tutvuda Eesti maaeluga, koos annuse eksootikaga.

Aianduslaat on suunatud ennekõike kodude ja aedade sisustamisele. Esindatud on väga rikkalik kodumaine seemne-, taime-, lille-, vilja-, ilupuude ja -põõsaste istikuvalik ning õuekujunduskaupade valik. Aedniku nõuanne on parim väetis.

Luige laadale tulevad käsitöömeistrid üle Eesti. Puit- ja metallkäsitöö, kreaamika, villast ja nahast käsitöö. Tervisetooted, looduskosmeetika, autoriehted ning -riided. Kingitused emale.

Lastele toimuvad vahvad võistlused. Loomulikult on väikestele ka ponisõit, erinevad batuudid, gyroskoop, karussell ja skyjump ning veeatraktsioonid. Kes soovib tibu, kana, küüliku või kitsetallega poseerida, siis see võimalus on samuti olemas.

Mõnusaks ajaveetmiseks ja kõhutäitmiseks on näituslaadal külastajate poolt väga hinnatud toidutänav, kus pakutakse mitmekülgseid kodumaiseid toiduaineid ja tooteid.

Asukoht

Luige Näitusteväljak asub Tallinn-Viljandi maantee 7ndal kilomeetril.

Korraldaja info

Eesti Tõukari OÜ
+372 5029865
koit@toukari.ee