Pärnumaa suurim taimelaat Vallikääru aasal toimub 11. septembril 2021. Kohal kauplejad Eestist, Lätist ja Leedust. Aiakaubad, taimed, haljastusmaterjal.

Kaks korda aastas Pärnu kesklinnas, Vallikääru aasal toimuv laat on tõeline aiandushuviliste paradiis. See on ainus laat Eestis, kus kaubeldakse peamiselt ainult aia- ja taimekaupadega. Müüjateks on suuremad ja väiksemad puukoolid aga ka vähem tuntud kollektsionäärid ja hobikasvatajad nii Eestist, Lätist kui ka Leedust. Laadal on üle 100 erineva suurusega müügiplatsi.

Vaatamata lühikesele ajaloole on Pärnu Taimelaadast kujunenud oluline aiandussündmus kogu Lääne-Eestis, aga igal aastal leiavad Pärnu laadale tee üha rohkem taimehuvilisi ka kaugemalt Eestist.

See ei ole mitte ainult ostmise-müümise koht, vaid ka mõnus võimalus omasuguste aiahulludega kokku saada ja kogemusi vahetada.

Sadama tänava värava juures on avatud tasuta taimehoiuala, kuhu võib tuua taimi hoiule, et oleks mugavam laadal ringi vaadata. Laadaalal liigub ringi taimetakso, mis aitab suuremaid taimekoguseid toimetada auto juurde.

Asukoht

Korraldaja info

MTÜ Pärnu Aiaklubi
+372 5024180
parnu@taimelaat.ee