Tallinn Truck Show on Baltimaade suurim kunstiliselt kujundatud ja tuunitud veokite show-näitus, mis toob igal aastal Lauluväljakule kokku rasketehnika- ja ekstreemspordihuvilised; rasketööstuse, autonduse ja metsanduse liidrid, pered jpt.

Seoses kultuuriliste ja massiürituste keelustamisega on 1. augustil 2020 toimuma pidanud Tallinn Truck Show edasi lükatud 2021. aastasse. Järgmise aasta üritus on kahepäevane festival! UUED KUUPÄEVAD 6.-7. AUGUST 2021.

Üritusel pakuvad silmailu maailma parimate airbrush-kunstnike poolt maalitud raskeveokid. Iga näitusel osalev rekka on omamoodi kunstiteos. Parimaid raskeveokeid tasustatakse õhtusel auhinnatseremoonial.

Toimuvad ekstreemsed etteasted: freestyle stunt show, trial bike, veoautokross, driftishow jpm põnevat. Saab nautida nii kodumaiste kui välismaiste esinejate muusikat. Pere pisemate jaoks on mitmekülgne lasteala: batuudid, lasteautod, ponid jne. Maitsvaid toiduelamusi pakuvad erinevad food truck’id ja toitlustajad. Külalistel on võimalus tutvuda mitmete turuliidrite tootevaliku ja teenustega.

Asukoht

Korraldaja info

Forest Steel OÜ
+372 5022118
truckshow@foreststeel.ee