Järjekorras juba 30. rahvusvaheline turismimess Tourest 2021 toimub 12.-14. veebruaril Eesti Näituste Messikeskuses.

Rahvusvaheline turismimess Tourest on vanim ja suurim turismimess Balti riikides ning Eesti Turismifirmade Liit on seda korraldanud juba 1991. aastast. Mess toob kolme päeva jooksul kokku üle 400 eksponendi ligi 25 erinevast riigist. Tegevus toimub paralleelselt peahallis, “Puhka Eestis” hallis ning “Elamused ja maitsed” hallis, mida rikastab lisaks ka interaktiivne programm pealaval, eksponentide boksides, lastealal ning seminariruumides.

Messil kuulutatakse välja ka Aasta Turismiedendaja ning Aasta Turismiobjekt.

Külastaja leiab turismimessilt endale erinevaid ideid reisimiseks ja puhkuseks. Messil osalevad erinevad ettevõtted erinevatest tegevusvaldkonadest nagu näiteks: kultuuriturism, turismiorganisatsioonid, lennundus, loodusturism, kindlustus, sport, koolitused, spaad, maaturism, transport, majutus, ärireisid, meedia, meelelahutus, toitlustus, mereturism, muuseumid, reisibürood, reisikorraldajad, seiklusturism, turismiinfo ja palju muud põnevat.

Messihallis on erinevad alad: elamused ja maitsed, reisiklubi, Puhka Eestis, reisi ABC ja peahall.

Turismimessile pääseb tasuta kutsega, mille saate alla laadida Touresti kodulehelt või Facebookist. Muidu on tavapilet 5€ ja perepilet 10€.

Asukoht ja parkimine

Autoga tulles saab parkida messikeskuse taga asuvasse või Lauluväljaku parklasse. Parkimine on tasuline.

Turismimessi Tourest pakkumised

Korraldaja info

MTÜ Eesti Turismifirmade Liit
www.tourest.eu