Vanamõisa käsitöölaat on Eesti üks suurimaid laatasid, kus peategelasteks on ehe ja aus kraam eestlaste käsitöötubadest, pisikestest kodutootmistest, kuhu süda ja hing on sisse pandud, Eestimaa musta mulla rammul kasvanud looduse andidest. Ligi 400 kaupmeest ja väiketootjat ning 12 000 külastajat oma kohaloluga annavad tunnistust, et tegu on usaldusväärse ja mõnusa õhkkonnaga, kus ühtviisi hea on nii müüjal kui ostjal.

Vanamõisa käsitöölaat toimub 22. august 2020.

Traditsiooniliselt on tegemist multifunktsionaalse pereüritusega, kus päevaprogrammis leidub igaühele põnevaid tegevusi. Lisaks käsitöölaadale ootab külastajaid Eesti Toidu Telk, Tänavatoidu Tänav, BBQ Festival, Sibulatänav, Eesti Disaini ala, Kogukonnatelk, Kalevi lastelava ja Kalevi meisterdamise telk, Militaarala, Päästeala, meeleolukas kultuuriprogramm ja palju muud põnevat. Külastajate ja osalejate huvi Käsitöölaada vastu suureneb iga aastaga.

Käsitöölaada üks osa on messiala, kuhu kutsume osalema ettevõtteid, kes soovivad oma tooteid – teenuseid laada külastajatele tutvustada loovalt ja lõbusalt. See tähendab, et lahendus peaks andma lisaväärtust laadakülastajatele, olgu selleks siis mingi atraktiivne fotostend, toodete proovimine – maitsmine – tegemine või mis iganes huvitav lahendus teil pähe tuleb. Messialal saab soovi korral korraldada ka oma ettevõtte kliendipäeva.

Asukoht ja parkimine

Avatud on Tutermaa poolne parkla külastajatele ja Suurevälja tee poolne külastajate parkla.

Korraldaja info

Vanamõisa Küla MTÜ
laat@kodukyla.ee
+372 53458450