Lääne-Virumaal Ao külas peetakse 7. augustil teistkordselt Wähja Festivali, kus rambivalgusse seatakse Eesti jõevähk ja puhas kodumaine toit. Lisaks juba tuttavale meeleolukale kohaliku toidu laadale saab kaasa elada Eesti esimesele näkitriatlonile.

Näkitriatlon on krutskitega takistusrada Wähja Festivali moodi, mille läbimisel astub konkurentsi mitmeid võistluspaare. Neid ootab ees näkikandmine, Põltsamaa jõelt vähkide otsimine ja muud kavalad takistused. Mõõduvõtt pakub pealtvaatajatele nii pinevust kui ka lõbusat kaasaelamist. Triatloni algus on kell 12:00

See kõik leiab aset saateks kohaliku toidu laadale, kus kauplevad kodumaised tegijad lähemalt ja kaugemalt. Pakutakse nii vähi- ja kalaroogasid kui ka muud eestimaist puhtast toorainest toidukaupa. Lisaks ootab pere pisemaid möllamiseks põhuala ja nukuetendused. Laadapäeva veab muusik Mait Trink.

Pärast päevast laadamelu võtab festivali kokku suvine vähiõhtusöök vabas õhus koos kontserdiga. Menüü eest hoolitseb kõrgelt hinnatud restorani Rataskaevu 16 peakokk Veiko Ojala ja kontserdi annab andekas duo Vaiko Eplik ja Priit Võigemast, kes esitavad palu oma sügisel ilmuvalt kauamängivalt. Kontserdi piletid on saadaval Piletilevis.

Asukoht

Korraldaja info

Rakke Kalaspordiklubi
kaursalus@gmail.com
+372 56478105